1. Day ~ your photo and information

12. října 2013 v 9:00 | Týna

Tvou fotku a nějaké informace

Asi vás moc nezklamu, ale fotku vám sem přidávat nebudu, je to z toho jednoho prostého důvodu. Chci zůstat v anonymitě nějakou tu dobu. Protože vystavovat svůj obličej se mi moc nechce (i když jsem se sebou spokojená).

CuteSebe bych popsala jako člověka, který je tichý, uzavřený do sebe, upřímný a ne moc hovorným. Nikdy nevím na jaké téma se mám s kým bavit. Moji rodiče se rozvedli, když mi bylo 9 nebo 10. To co dělal táta se na mě podepsalo tak, že se nedokážu normálně bavit s klukama, moc se stydím (nechci psát co táta dělal, ale šikana to nebyla). Jsem spíše skromná, než abych chtěla několikset věci najednou. Spíš si kupuji věci sama, je mi blbý aby mi mamka kupovala kosmetiku, když ji budu používat já. Vím je to blbost, ale mě to nepřijde fér (jo jsem divná, ale tak co). Dokonce jsem i mamce řekla, ať mi na Vánoce nekupuje ten foťák, co si pořád vyhlížím na internetu, protože si ho koupím za rok, až budu mít po brigádě.
Poslouchám snad všechny styly hudby, některé mám ráda míň, některé víc, podle toho jakou kvalitu to má. Poslouchám: Rock, pop, rap, dubstep, atd.. :) Strašně moc mám ráda zpěvačku a herečku Demi Lovato, kterou můžete znát z filmu "Camp rock", pořadu na DCH "Sonny with a chance" a z dalšího filmu se jménem "Program na ochranu princezen" + ještě z "X-factor USA 2012/2013".
Ve třídě jsem spíš taková tichá myška, která je pro všechny jako šprtka, přičemž spíš nekašlu na učení a na moji budoucnost. Mám pár přátel, kteří mě mají rádi takovou jaká jsem a nesnaží se mě měnit. Někdy si ale myslím, že jsem na všechno sama a nemám se komu svěřit. Je to pravda, poloviční, nesvěřuji se nikomu, opravdu nikomu, ani své mamce, kterou miluju nadevšechno.
Ve škole jsem byla od 3tí do 7mé třídy psychicky šikanována za to, že jsem neměla postavu, jakou měli ostatní, byla jsem taková obtloustlá, takže mě často nedávali a já si to brala někdy až k srdci, slova dokážou někdy zranit víc, než fyzická bolest. Teď už mě naštěstí nechali být. Nesnáším šikanu, ne jen kvůli tomu, co mi dělalo, ale hnusí se mi. Nechápu, co z toho ti ostatní co to dělaj mají. Jestli z toho mají nějaké potěšení. -.- Pro ty, kteří jsou šikanováni mám jen jednu radu. Neberte si ty jejich blbosti k srdci, vím, že ta slova dokážou zranit, ale vy jste silní a dokážete s tím bojovat. Hlavně se s těmi lidmi nepokoušejte hádat, bylo by to ještě horší. A v žádném případě si neubližujte, to by bylo to nejhorší!
Teď trochu o vzhledu. Mám světle modré oči. Dříve jsem měla blonďaté vlasy, ale časem se mi ztmavily takže, nedokážu odhadnout jaká barva to je, něco mězi světle hnědou, až blond. Mám trochu buclatější tváře, ale v dětství to bylo horší. Postavu mám takovou střední, tudíž tím myslím, nejsem ani hubená, ale ani tlustá.
Jsem v poslením ročníku základní školy a těším se, až odtamtud vypadnu, protože náš kolektiv, s tím nejde vydržet. :)
Mám tu nejdokonalejší maminku, která mě chápe, ale bohužel se jí tedy nesvěřuju no. Ví, že mám blog, ale neví jak se jmenuje.


To už bude asi všechno co bych o sobě řekla. :)
Můj život není nějak zvlášť zajímavý.

Jaký máte život vy?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama