Get big lashes mascara

6. října 2013 v 12:59 | Týna |  Kosmetika
Chtěla bych vám ještě poděkovat, za návštěvnost blogu, vím že to je 20, ale na to, že mám blog teprve třetím dnem se divím. Jsem za to moc ráda, takže vám opět děkuju.
Před nedávnem jsem si koupila v Praze novou řasenku značky Essence, "Get big lashes" a chtěla bych vám sem napsat malý názor, jak mi vyhovuje a naopak, proč mi nevyhovuje.
Řasenku "Get big lashes" jsem si zakoupila v DMku, když jsme navštívili Prahu (moc často tam nejezdíme). Byly to dvě řasenky za cenu jedné, tudíž stály nějak 60-90Kč, nevím teď přesnou cenu, ale bylo to okolo stovky.
Podle té ceny jsem čekala nějakou "vykopávku", která ani za nic stát nebude. Spletla jsem se. Sice má trochu vetší kartáček, ale na to je správně černá a voděodolná. Musíte se s ní připravit na to, že se bude obtiskávat, což mi docela vadí, jelikož malování si řas, je u mě nejdůležitější část. První vrstva řasenky je dobrá, ale nesmíte si jí na kartáček nabrat moc, potom by se vám řasy pořádně slepily a zůstal by vám na nich velký kus černého něčeho. U druhé vrstvy už si nejsem tak jistá, protože po druhé vrstvě, se už i po zaschnutí na řasách obtiskávala (jak na horní víčko, tak i pod dolními řasami), a to je pro mě poněkud horší, jelikož si nanáším i oční stíny, ale to jsem odběhla od tématu.
Řasenka má dobrou černou barvu, nějaké řasenky úplně černé nejsou, tak jsem to připsala. Fialová má poněkud vetší kartáček než modrá, tudíž doporučuji modrou, ale modrou má moje sestra, takže já si musím vystačit s fialovou.


černá barva
prodlužuje řasy
při správném nanášení neslepuje


při velkém množství náplně na kartáčku, zanechává černé "skvrny"
obtiskává se
poněkud větší kartáček


To už bude nejspíš všechno ohledně té řasenky. Doufám, že jsem vám nějak pomohla.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama