Březen 2014

Motivující video pro ženy/dívky

18. března 2014 v 20:41 | Týna |  Co se mi honí hlavou
V jedné skupině na facebooku jsem objevila video, které má motivační "založení", motivace je ale především pro ženy a, upřímně, mě dohnalo až k slzám, stahuju si to do mobilu a každý ráno si to pustím, jako motivaci do začátku dalšího dne.

Nebudu dál zdržovat, tady je video.

Souhlasím s každým slovem, které je ve videu, protože je to úžasná motivaci pro ty z nás, které nemají radost ze života a nejsou se sebou spokojeny. Pokud si říkáte, že nemáte na to video čas, určitě si najdete čtyři minuty na jedno úžasné video. :) Napište mi do komentářů názor, jaký máte.


Mimo téma, dneska jsem cvičila (unbelievable) po druhý a bolí mě celý člověk, nejlepší na tom je ten pocit a pak když jsem otevřela okno, v televizi začala hrát písnička "Happy", venku prší a vy jenom koukáte ven a posloucháte hudbu a padající kapky deště. Abych pravdu řekla, nejspíš zítra neucítím nohy a nejvíc ruce, protože ty mě bolely už dnes ráno a sotva jsem ruce zvedla, abych si mohla obléct kabát.

Jinak se omlouvám za časté nepsání článků, jeden z důvodů můžu říct, že je to škola a další důvod je ten, že se mnou nespolupracuje počítač (byl na opravě).

Past layout #5

15. března 2014 v 16:33 | Týna |  Předchozí designy
verze: #5/design: Týna/čas: 40min/vytvořeno: PFS/spokojenost: 98%/31.1.-15.3.2014


Možná se k tomu šedému designu vrátím, protože se mi hodně líbil, ale chtěla jsem změnu, tak tu máte nový, tmavý design. Doufám, že se vám líbí a snad s ním nebudou žádné problémy. :)
V komentářích se mě Kattews ptala, co to je za písmo, je to Sticky Things

Líbí se vám nový design?

Vrahové za milion.

11. března 2014 v 14:19 | Týna |  Co se mi honí hlavou
Dnes jsem se koukla na youtube a co nevidím před chvilkou Nejfake nahrál nové video s názvem Vrahové za milion. Nevěděla jsem o co jde, ale koukla jsem se na to. Sice je Nejfake můj oblíbený youtuber tady v Česku, ale s tímhle videem bych souhlasila tak či tak.

Nesouhlasím s tím, jaké se dávají tresty, vždyť oni nás celou dobu okrádali a někteří z nás, bohužel, už nejsou a to jen kvůli nim a do teď nás okrádají, protože si "berou" za jeden den 900kč kvůli tomu, aby je stát mohl živit ve vězení, ještě když to bude na 25 let, no sakra, několik milionů za takový, s prominutím, hajzly, kteří si to ani nezaslouží, protože brutálně zabili jednu dívku. Kde je ta spravedlnost, jasné jsou tam dva na skoro 25 let a jeden na 2. Ale stejně je o několik let předem pustí, za dobré chování, to je k čemu, to dobré chování?! To snad nemá nic společného s tím, že někoho zavraždili. No nic, všechno, co bych chtěla říct, je na videu.Co si o tom myslíte vy?


DIY: Necklace & Bracelet Holder

10. března 2014 v 21:41 | Týna |  Dekorace
Dneska se na mě na youtube spustila nějaká kupa, pěkných, videí s udělej si sám tématem. Tentokrát to bude o tom, vyrobit si vlastní řetízkový a náramkový "držák", nevím jak tomu jinak přezdívat.


DIY: Room organization/Spring cleaning + Decor.

10. března 2014 v 21:14 | Týna |  Dekorace
Tentokrát jsem tu s článkem na téma, udělej si sám, kde vám Beth ukáže, jak si můžete "zorganizovat" věci v pokoji a poté jak si ho můžete upravit. Nejvíc se mi líbí ten nápad s laky na nehty, kdy si tam na lepičku natřete trochu laku a pak to přilepíte na víčko, abyste věděli, jak lak vypadá, až zaschne.Colorful Pin Up Makeup tutorial

10. března 2014 v 21:10 | Týna |  Kosmetika

Na youtube mě zaujal tutoriál na tzv. "Pin Up" makeup. Nevím proč, ale vždycky mě takové barevné možnosti zaujmou, ale musí to být vážně dobře provedený, jinak si říkám, že to je až moc přeplácaný. Jinak se mi ještě líbí ta barva na očích, ta modrá. No někdy, až budu mít takové stíny, si tenhle makeup udělám, do školy nejspíš ne, spíš na nějakou oslavu s takovou tématikou, ale jinak bych asi odčetla tu rudou pusu. :) Přijde mi to trochu moc, ale jen věc názoru.
Co myslíte vy?
Líbí se vám provedení makeupu?

Deník: The Beatles

7. března 2014 v 20:21 | Týna |  Zápisky z mého života
Jsem tu jako vždycky s článkem do deníku, poslední dobou pořád střídám jenom článek "Když kreslím" nebo tenhle deníčkovský. Tenhle týden nebyl ničím zvláštní, pořád jsem upravovala prezentaci, kterou jsem měla mít s kamarádkou Olše (nevím, jak to skloňovat) na Jaroměř a ona tam dneska nebyla, jako vážně, já se s tím štvu a nakonec tady není, dokonce jsem šla kvůli tomu do školy, protože mi nebylo moc dobře.

Učitelka nám řekla, že v pondělí pojedeme do H.K. do divadla(?) na něco, co se týká Beatles, myslím, že muzikál, nebo nevím co to má být. Jen nevím, co na sebe, protože když jsme si naposledy brali na nějaký muzikál šaty, nakonec tam přišlo ostatní školy, ale ty tam měli normální oblečení, jako jsou rifle, takže dobrý.


Mimochodem, strašně se těším na zítřek, půjdeme do cukrárny, kde mají úžasný zákusky, jak jsem koukala na jejich stránku na facebooku. Určitě si vyfotím, co jsme si tam dali dobrýho, protože dělám i to 100 dní, kdy mám vyfotit (nebo napsat) věci, které mi udělaly ten den radost. Takže se vás chci zeptat. Mám to přidávat i sem na blog?

Předvčirem jsem si koupila časopis "Dieta" a byla jsem příjemně překvapená. Četla jsem o něm něco na jednom blog, ale nepamatuju si název, tak jsem si časopis šla koupit druhý den. Nakonec mě překvapilo, že stál JENOM 40kč, když si představíte, že "Bravo", které lidi kupují jen kvůli plakátům (kvůli těm článkům obvykle ne) za 35kč a v "Dietě" jsou mnohem nápomocnější a zajímavější články, tak je to dost výhodný. Takže vám časopis můžu jen doporučit, určitě ho v papíráku najdete, nebo kdekoli jinde, protože když je ten časopis u nás, tak už všude (:D). Ale jak chcete vy. Znáte ten časopis? Více vám o časopisu napíšu, pokud se rozhodnu sem přidávat těch 100 dní. :)

Když kreslím: Zayn Malik, zátiší a další

7. března 2014 v 19:08 | Týna |  Když si kreslím
Při dnešních "volných" hodinách mě popadla nuda a musela jsem něco dělat, tak jsem si vzala tužku a můj sešit, který mám na různý záznamy a poznámky a šla jsem si kreslit, nejdřív jsem kreslila zátiší, které se mi celkem povedlo a nakonec mi Terka ukázala rozvrh hodin, na kterém měla zpěváka Zayna Malika z One direction, nakreslila jsem ho, ale musím říct, žádná sláva. Koukněte se sami.

Jak nanášet oleje na vlasy

3. března 2014 v 17:20 | Týna |  Kosmetika
Jsem tu s dalším článkem, ve kterém vám poradím, jak si nanášet oleje na vlasy. :) Předem píšu, že obrázek, který je v celém článku, je z weheartit.com.

Když kreslím: Obličej dívky

3. března 2014 v 16:55 | Týna |  Když si kreslím
Jsem tu po krátké době s článkem, vlastně s obrázkem, do rubriky, když kreslím. Tentokrát to bude rychle provedený portrét dívky, kterou jsem si vymyslela..