Květen 2014

Návštěva Vídně │ 9. května 2014

19. května 2014 v 16:35 | Týna |  Zápisky z mého života

/pokud se díváte na tu fotku na úvodce článku, tak tahle se často nefotím, spíš vůbec, dělala jsem si srandu, že "Hey girls, selfie ve Vídni"\

Jak už jsem psala před týdnem, v pátek 9. května jsme byli se školou ve Vídni (v Rakousku). Bylo to tam vážně dokonalé, ale opravdu málo času na rozhlížení a pokukování po různých památkách a krámcích. Autobusem jsme vyjížděli ve 4hodiny. Ráno vypadalo, že bude pršet, ale odpoledne se nám udělalo hezky. Navštívili jsme zámek Schonbrunn, ve kterém jsme si poslechli různé historické (histerické) poznámky a pak jsme zašli do parku, který byl za zámkem, mimochodem, nečekala jsem, že park bude tak obrovský, bohužel jsme ho nestihli projít celý, protože jsme měli rozchod jen na 15 minut. Naštve. Nakonec jsme vyrazili domů v 17hodin a dorazili až o půl desátý.

TAG Nominace od Popcorn

17. května 2014 v 17:27 | Týna |  Tagy


A je tu další TAG se stejným podmětem jako předchozí a to je nominace, tentokrát od Popcorn. Teď se omlouvám, ale nevím přesná pravidla, i když jsem je u předchozího článku psala. Teď jsem navštívila blog, který nominoval třeba jen jednu blogerku, druhý nominoval 3 a třetí nominoval 4 atd.. Tak je nejspíš neomezený počet blogerů, které můžete nominovat.


TAG Nominace od Chloé

10. května 2014 v 15:44 | Týna |  Tagy
S tagy jsem ještě neskončila. Na TAG mě nejdříve nominovala Chloé. Chci ji za to poděkovat. Mám tagy ráda a s radostí na ně odpovídám, bohužel mě ale pak nenapadají žádné otázky.
Pravidly je nominovat další tři blogerky a vymyslet pro ně šest otázek.
Dnes se ještě na mém blogu můžete těšit na tenhle tag, na který mě ještě nominovala Popcorn. Omlouvám se, kdyby otázky byly nějak špatně zvolené, ale vymýšlím je na rychlo a nevím, na co bych se měla ptát.Liebster Award Tag 0.1

10. května 2014 v 14:30 | Týna |  Tagy
Ahoj lidi, včera jsme se školou byli v Rakousku (ve Vídni) a později přidám fotky, bylo to tam vážně úžasné, ale celý den chození se na mně pěkně podepsal.
Zjistila jsem, že mě kikabu nominovala na Liebster award tag. Nikdy jsem na tenhle tag nebyla nominována, udělalo mi to radost.

Kdybyste náhodou neznali pravidla, tady jsou:
- řekněte o sobě 10 věcí
- odpovězte na 10 otázek blogerky/blogera, který vás nominoval
- nominujte 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
- vymyslete 10 otázek pro ty, které budete nominovat
- informujte blogery o tom, že jste je nominovali

Předchozí design: Pink website #7

8. května 2014 v 18:12 | Týna |  Předchozí designy


/verze: Pink website/design: Týna/čas: 40/vytvořeno v: PFS/spokojenost: 86%/ 3.4.- 8.5.2014/

Zase jsem slibovala hory doly, že tenhle design vydrží dlouho, ale růžová se mi za krátkou dobu znelíbila růžová barva, která byla na designu menším základem. Nový design (ten co je teď nastavený) jsem chtěla trochu oživit a více vybarvit. A protože mám ve velké oblibě modrou, zbarvila jsem celý vzhled do modré barvy. Opět byl vytvořen v photofiltre studio X. I když mám už nainstalovaný photoshop, stále s ním nemám žádné zkušenosti, tak mi pořád vystačí PFS. Snad se vám design líbí a omlouvám se za tak časté změny.
Mimochodem, pokud jste si všimli, tak do menu jsem přidala i svoji fotku, poupravila popisky atp.. Vždyť to znáte.


Jaký design se vám líbil více, předchozí nebo ten, co je teď nastavený?
Napište svůj názor na design.
Playlist 0.3

1. května 2014 v 19:48 | Týna |  Hudba
Dnes jsem narazila na spousty dobrých písniček a došlo mi, že jsem dlouho nenapsala playlist. Nechala jsem se inspirovat (?) od holek z blogu DOMBABAS a budu k článku přidávat anketu, jaká z vybraných písniček se vám líbí nejvíce. Mimochodem, omlouvám se, ale dneska se mi zalíbily spíš ty "depresivnější" písničky, ne kvůli tomu, že bych byla smutná nebo něco, to ne, mám se skvěle. Jinak, dneska mi přesně v 15:42 bylo 15 let, přidám sem článek o tom, co jsem dostala atp, ale to až příští týden, protože dostanu další a poslední dárek. Nepíšu to kvůli gratulacím, ale pochlubit jsem se musela..

Něco z dnešního dne: Dneska jsem dvakrát musela zachraňovat jednu ještěrku, poprvé kvůli naší fence, která ji málem zakousla a podruhé jsem ji zachránila před naší kočkou, která si na ni v pohodě ležela.

(100+) Favoritos | Tumblr