Kdo vlastně jsem?

9. prosince 2014 v 19:44 | Celline Gautier


Jsem zakladatelka blogu Wild Honesty, který byl založen v říjnu 2013. Narodila jsem se 1. května 1999 a jmenuji se Kristýna. Datum narození vypovídá o tom, že jsem narozena ve znamení býka. Z horoskopu souhlasím téměř se vším, co se tam píše. Studuji v prvním ročníku na střední průmyslové škole v 26-členné třídě, kde je jen osm holek. Školu tvoří z 90% kluci, zbylých 10% holky. Mojí spolužačkou a zároveň nejlepší kamarádkou je moje spolusedící, které důvěřuji. Mé oblíbené předměty jsou fyzika, technické vybavení, programové vybavení, technika administrativy a anglický jazyk. Chtěla bych se stát grafičkou. Když se učím látku, která mě zajímá, učení mě začne bavit. Ráda experimentuji s kosmetikou a zajímám se o módu, i když se to k mé škole nehodí.

Nejvíce se umím bavit s děvčaty, ale začínám si zvykat na školu plnou kluků, a tak se má stydlivost pomalu, ale jistě, vytrácí. Na základní škole jsem byla ta šedá myška, nezapojující se do aktivit třídy, jen přihlížející v koutě. Kolem páté třídy si ze mě začaly děti utahovat, že jsem při těle, nebylo to sice vážné, ale já si to brala až moc k srdci. V sedmé třídě došlo k tomu, že jsem přestala jíst. Za den mi stačila jen večeře. To byla ta největší chyba, co jsem mohla udělat. Kvůli tomu se ze mě stal introvert a mělo to velký dopad na mé zdraví a na mou psychiku. Kvůli lepším známkám mi začali říkat, jaký jsem špr, a td.. Nejsem osoba, vyhledávající společnost a netoužím po tom být středem pozornosti. Raději stojím po straně a na dané téma přihodím své názory. Umím být trpělivá, ale dokážu se snadno rozčílit. Pokud se mě někdo zeptá na otázku "Vysvětlíš mi .....", tak odpověď nečekejte, sice tu věc umím, ale nedokážu to vymyslet. Trvá mi věčnost vymyslet smysluplnou větu.


Serveru blog.cz jsem se začala věnovat už od svých dvanácti let, kdy jsem těžko věděla, že existuje něco jako gramatika a kvalitní články. Od letošního roku jsem začala cvičit, ale nedopracovala jsem se k výsledkům, jelikož pokaždé, kdy jsem cvičila, se mi po ránu dělalo nevolno a musela jsem zůstat doma. Tudíž jsem s cvičením přestala a nejdřív se pokouším zpravidelnit stravu. Mezi mé oblíbené filmy patří: Nepostradatelní, Ten kdo stojí v koutě, Kamarád taky rád, Yes Man a Harry Potter. Nikdy mě nebral film Hvězdy nám nepřály, kniha mě zaujala, ale film ne. Co se týče hudby, poslouchám převážně rock: Linkin Park, Blink-182, Rise Against, Five Finger Death Punch, 10 Years. Poslouchám i starší kapely: Nirvana, Beatles, AC/DC. Od druhé třídy hraji na hudební nástroj - klavír. Chodila jsem do základní umělecké školy, kde jsem navštěvovala i hodiny výtvarné výchovy, ze které jsem po dvou letech odešla. Zpívala jsem ve sboru, který jsem po pár letech opustila, protože odešel učitel, který to tam všechny uváděl do chodu a místo něj přišla učitelka - měla jsem ji ráda, ale učitel byl učitel.
Miluji zvířata, hlavně naše dvě fenky. Mám nejraději psy, až pak kočky, příjdou mi tací energetičtí, nacož kočky jsou spíše takoví povaleči.
 


Komentáře

1 oneordinarygirl oneordinarygirl | 9. prosince 2014 v 22:12 | Reagovat

drzim ti palce,aby ti vyslo to stou grafičkou!:)
to o tom ze "si pri sebe",to ma fakt dostalo..ludia furt budu hladat chyby na druhych ale na seba sa ani nepozru,divim sa ze si to zvladla.
inak pekny clanok podozvedala som sa nove informacie o mojej oblubenej blogerke^^:D

2 Žanet Žanet | Web | 12. prosince 2014 v 10:20 | Reagovat

Zarážímě kolik toho máme společného :o

3 Chloé Chloé | Web | 13. prosince 2014 v 13:48 | Reagovat

Veľmi pekné :) Som rada, že sa o tebe dozvieme niečo viac

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama